Zmiękczacz wody Ecoperla Toro

Zmiękczacz wody Ecoperla Toro

Kompaktowy zmiękczacz wody w całości wyprodukowany na terenie Europy. Na tle konkurencyjnych produktów wyróżnia się przede wszystkim niestandardową, ergonomiczną obudową, umożliwiającą montaż w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni. Wysoka skuteczność zmiękczania wody zapewniona jest dzięki zastosowaniu najlepszej na rynku żywicy jonowymiennej marki Lewatit. Funkcjonalna, dedykowana głowica steruje procesem przepływu wstecznego, a jej programowanie jest intuicyjne i - podobnie jak sam montaż urządzenia - nie wymaga wizyty hydraulika. Zmiękczacz wyposażony został w Ecoperla Perfect System.

Pliki do pobrania
Zmiękczacze wody Ecoperla Slimline CS

Zmiękczacze wody Ecoperla Slimline CS

Kompaktowy zmiękczacz wody do zastosowań domowych. Umożliwia całkowitą redukcję soli wapnia i manganu, także w przypadku ujęcia wody o bardzo wysokim stopniu twardości. Wysoka skuteczność i niezawodność urządzenia zagwarantowane są dzięki zastosowaniu komponentów wysokiej jakości: głowicy sterującej Clack i żywicy jonowymiennej Lewatit. Zmiękczacz Ecoperla Slimline wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów dzięki zastosowaniu dodatkowych, wygodnych dla użytkownika funkcjonalności, m.in. wyświetlacz z menu w wielu językach (w tym w języku polskim), dźwiękowy alarm soli i system suchego zbiornika.

Pliki do pobrania
Zmiękczacz wody z węglem aktywnym Ecoperla Hero

Zmiękczacz wody z węglem aktywnym Ecoperla Hero

Ecoperla Hero nie jest typowym zmiękczaczem wody. Jego zadaniem jest nie tylko walka z wysokim stopniem twardości wody, ale też poprawa właściwości organoleptycznych. Taka filtracja jest możliwa dzięki połączeniu monosferycznej żywicy jonowymiennej Lewatit oraz kokosowego węgla aktywnego impregnowanego srebrem produkowanego na terenie Europy. Całym procesem filtracji steruje wysokiej klasy głowica sterująca Clack. Użytkowanie Ecoperla Hero nie przysporzy dużych wydatków dzięki zastosowaniu regeneracji UpFlow oraz Ecoperla Perfect System. W trakcie regeneracji nie dochodzi do mieszania się obu złóż.

Pliki do pobrania
Zmiękczacze wody Erie IQsoft Eco z WiFi

Zmiękczacze wody Erie IQsoft Eco z WiFi

Zmiękczacze wody Erie IQsoft Eco to najbardziej zaawansowane technologicznie jednostki oferowane przez belgijskiego producenta. Urządzenia cechują się niezwykle wydajną pracą, niewielkimi rozmiarami oraz tanią eksploatacją. Dodatkowo głowica zastosowana w zmiękczaczach wody Erie IQsoft Eco posiada wbudowany moduł WiFi, który łączy urządzenie z telefonami komórkowymi i tabletami. Aplikację Erie Connect można znaleźć w Google Play (wersja na Android) lub App Store (aplikacja na iPhone). Aplikacja dostępna jest w języku polskim. Umożliwia m.in. monitorowanie poziomu soli w zbiorniku i informacje o aktualnym przepływie wody.

Pliki do pobrania